Helista meile:
+372 5681 0800

Eripakkumised

02.06.17

OLE ESIMESTE SEAS JA TUNNETA UUT JÕULIST KODIAQ'i

Kauaoodatud Škoda Kodiaq on lõpuks kohal!

 

Jah, Škoda mudelivaliku uusim, suurim ning jõulisem linnamaastur Kodiaq on tõesti meie rendipargis saadaval ning on valmis Sulle pakkuma elamust igast läbitud kilomeetrist.

 

See ei ole lihtsalt nelikveoline maastur, mis paneb südame põksuma ja püüab pilke. Tegemist on jõulise masinaga,  mis on saanud oma nime Alaskal Kodiaki saare ja seal elavate Kodiaki karude järgi. Nii nagu karudelegi kohane, on Kodiaq'i linnamaastur vastupidav, nutikas, metsik ning tuleb toime karmides tingimustes.

 

Oma metsiku olemuse taga peidab Kodiaq’i endas ka moodsat disaini, ülimat sõidumugavust ja funktsionaalsust - kõik need on omadused, mis peaksid vastama iga sõitja ootustele ja pakkuma suurt sõidumõnu.

 

Lisaks sellele, et tegemist on uhiuue ning kauaoodatud moodsa linnamaasturiga, on ta ka ülimalt turvaline. Sõltumatu testiagentuur Euro NCAP hindas uue Škoda Kodiaq'i turvalisust ning ilma tõrgeteta sai see lausa viis tärni. Videot põneva testi kohta saad vaadata siit. Kuid turvalisus pole ainus boonus, suureks eeliseks on ka Kodiaq’i ruumikus salongis ja pakiruumis. Just kõik need eeltoodud omadused köitsid Suurbritannia ajakirja Top Gear’i ning nad valisid Kodiaq'i parimaks suureks pereautoks.

 

Seega olenemata Sinu teekonnast, vajadustest ning eesmärkidest on uus Škoda Kodiaq igati õige valik iga teekonna nauditavaks muutmiseks. Kindel on ka see, et tegemist on autoga, mida peab kindlasti oma silmaga nägema ning ise proovima - teisiti lihtsalt ei saa!

Kodiaq-Apluss-Autorent