Helista meile:
+372 5681 0800

Eripakkumised

08.10.16

Teslaga sõidad tasuta!

Taastuvenergia päralt on meie tulevik. Ja Tesla on üks osa tulevikust, mis on kättesaadav juba täna

Tesla Model S

Teslaga sõitmine on kogemus omaette, mida on raske sõnadesse panna.

Momentaarne valmis olek, meeliülendav kiirendus, siidsujuv sõit ja vaikus mootoriruumist on vaid osa rõõmsast hämmingust. 

 

Tesla sõiduraadius olenevalt sõidustiilist ja ilmastiku teguritest jääb keskmiselt siis 400 kilomeetri ringi.

 

Ja kui see pole hinnanguliselt teie teekonnaks piisav ei tasu meelt heita ja muretseda, sest Tesla rentimisel anname koos autoga kaasa ka Elmo laadimiskaardi, et lihtsalt ja muretult saaksite laadida auto akud ning jätkata kulgemist, kuhu vaid soovite.

 

Kaardikasutamine ning sellega auto laadimine on teile täiesti tasuta ning selle eest mitte mingisuguseid lisatasusid ei võeta.

 

 

 

Kõikjal Eestis

Kiirlaadijate nimekiri 2016.a

.

Elektriautode kiirlaadijad on paigaldatud üle Eesti.

  • Kaetud on kõik peamised kõrge liiklustihedusega maanteed
  • Kiirlaadimisjaamade omavaheline distants on 40-60 km. Kiirlaadimisjaamade paigutamisel on arvestatud sobivate ja käidavate asukohtadega nagu näiteks bensiinijaamad, kohvikud, kauplused. jms.
  • Linnades on laadimispunktid paigaldatud asukohtadesse, kus inimesed nagunii liiguvad – näiteks ostukeskuste, bensiinijaamade, posti- või pangahoonete, parklate jne juurde.

Kiirlaadijaid on Eestis 167. Kiirlaadijatest paikneb 102 linnades/asulates ja 65 maanteede ääres. Suurematest linnadest on Tallinnas 38, Tartus 11, Pärnus 5, Viljandis 3 ja Narvas 2 kiirlaadijat.