Helista meile:
+372 5836 2423 | +372 5681 0800

Autoliising

A+ Autorent pakub täisteenusliisingut ja autopargi haldusteenuseid äriklientidele ning miniliisingut nii äriklientidele kui ka eraklientidele. Tutvu meie teenustega allpool või küsi liisingupakkumine juba täna!

 

 

Täisteenusliising (või teenusliising) on autoliising koos lisateenustega. See on mugav võimalus koondada kõik sõiduki kasutamisega seotud kulud ühte kuumaksesse. Nii säästad aega! Lisaks on kulud ette prognoositavad ning fikseeritud. Loe lähemalt »

 

 

Miniliising ehk pikaajaline autorent on sobiv lahendus juhul, kui soovite sõidukit kasutada 2-12 kuud, kuid ei soovi võtta pikaajalisi kohustusi. Seetõttu on Miniliising hea lahendus näiteks hooajalise või konkreetse projektiga seotud autovajaduse rahuldamiseks. Loe lähemalt »

 

 

Autopargi haldus on üldjuhul seotud suurte kulude ning vastutusega. Autopargi haldusteenus võimaldab keskenduda oma põhitegevusele, hoides seejuures autopargi haldamise kulud kontrolli all. Loe lähemalt »

 

 

Liisingukalkulaatori abil saate välja arvutada ligikaudse liisingumakse ning kindlustusmaksed. Samas on Teil võimalik edastada ka täisteenusliisingu taotlus. Vaata lähemalt »