Helista meile:
+372 5681 0800

Autorendi lisateenused

Autorendi lisateenused teevad auto rentimise mugavamaks ja lihtsamaks, Tutvu teenustega allpool, teenuste hinnakirja leiad siit ». Rendiauto koos soovitud lisateenustega saad broneerida siin »

 

 

Auto ettetoomine ja äraviimine - toome rendiauto Sinu soovitud asukohta, näiteks lennujaama, sadamasse, rongijaama, hotelli või kontorisse. Nii säästad aega ja sekeldusi ning saad kiiremini teele asuda.

 

 

Auto väljastamine ja tagastamine väljaspool tööaega - soovi korral saad auto rentida ning tagastada ka väljaspool tööaega. Nii saad oma aega paremini planeerida.

 

 

Lisajuhid rendilepingule - rendiautot võivad juhtida vaid rendilepingule kantud isikud. Selleks, et Su reis oleks mugavam ja saaksid vajadusel sõidust puhata, võid rendilepingule lisada kuni kaks lisajuhti.

 

 

Vähendatud avarii omavastutus - õnnetus ei hüüa tulles. Selleks, et saaksid muretult sõitu nautida, saad soovi korral vähendada avariikindlustuse omavastutuse kuni 200 euroni või lausa 0 euroni. Mõlemal juhul kaasneb 0€ omavastutus ka klaasi ning rehvi kahjude eest

 

Topelt läbisõit - kui on vaja ettevõtta veidi pikem sõit ning seatud läbisõidupiirangust ei piisa, saab seda suurendada või kui sõitmist on väga palju, saab valida ka piiramatu läbisõiduga paketi

 

 

Noor juht - alla 21. a. ja/või väikese sõidukogemusega juhid saavad teatud juhtudel autot rentida. Sel juhul lisandub rendisummale väike lisatasu riskide maandamiseks.

 

« Eelmisele lehele