Helista meile:
+372 5681 0800

Autorendi lisateenused ja -varustus

A+ Autorent pakub kõiki traditsioonilisi autorendi teenuseid ning vajalikku lisavarustust, mis teevad Sinu elu lihtsamaks ja mugavamaks. Tutvu meie teenustega ning lisavarustusega allpool. Lisaks pakume ka liisinguteenuseid, täpsemate võimalustega saad tutvuda siin.

 

 

Autorent on kõige lihtsam võimalus auto ajutiseks kasutamiseks – olgu perioodiks üks päev või 5 kuud. A+ Autorendi rendipargist leiad väikekeskklassi sõidukite kõrval ühena vähestest Eesti rendifirmadest ka esinduslikke maastureid. Loe lähemalt »

 

 

Juhiga autorent on hea lahendus juhul, kui soovite võõrustada väliskülalisi, korraldada privaatseid ringreise või tähistada pidulikke sündmuseid. Teie käsutuses on auto koos professionaalse juhiga vastavalt eelnevalt kokku lepitud ajakavale ja marsruudile. Loe lähemalt »

 

 

Transfeer on juhiga rendi erivorm ehk sõit punktist A punkti B, st näiteks lennujaamast hotelli, hotellist kohtumisele või näiteks ühest linnast teise. Transfeer on mugav võimalus transpordi professionaalseks korraldamiseks ning vabastab Teid ja Teie külalised tülikatest asjaajamistest. Loe lähemalt »

 

 

Esindusauto rent võimaldab tähtsateks sündmusteks rentida soliidseid autosid nii juhiga kui ka juhita. Pulmad, sünnipäevad, koolilõpetamised või tähtsad külalised - erinevateks juhtudeks sobib esindusauto meie rendipargist. Loe lähemalt »

 

 

Ühesuunarent on parim lahendus juhul, kui soovite oma reisi alustada ühes linnas ning lõpetada teises linnas. Nii saate auto rentida Tallinnast, kuid tagastada ka Tartus, Pärnus, Riias ja mujal. Loe lähemalt »

 

 

Autorendi lisateenused teevad auto rentimise lihtsamaks. Toome auto Sulle sobivale aadressile ning teenindame ka väljaspool tööaega. Loe lähemalt »

 

 

Lisavarustus teeb Su reisimise mugavamaks - meilt saad rentida GPS-navigeerimisseadme ja lapsele vajaliku turvavarustuse. Vaata lähemalt »